Popis standardnih termina EZ
Автор темы: Kemal Mustajbegovic
Kemal Mustajbegovic
Kemal Mustajbegovic  Identity Verified
Local time: 01:49
английский => хорватский
+ ...
Jul 31, 2003

Koliko mi je poznato "The List of Standard Terms" (Četvrto izdanje 2002) Europske Zajednice prihvaćeno je od strane RH i prevedeno na hrvatski.

Molio bih za pomoć i savjet: gdje i na koji način mogu doći do tog prijevoda. Da li je dostupan "online", gdje se može nabaviti - naručiti, kupiti ... ?

Zahvaljujem unaprijed i srdačan pozdrav svima!


 
bergazy
bergazy  Identity Verified
Хорватия
Local time: 19:49
хорватский => итальянский
+ ...
I ja bih to volio znati Jul 31, 2003

Nisam siguran da je to negdje objavljeno jer mi je to potrebno iz istog razloga kao i vama. Ukoliko ne dobijemo odgovor,najbolje je poslati e-mail u MEI.

Puno sreće


 
Vesna Zivcic
Vesna Zivcic  Identity Verified
Local time: 19:49
немецкий => хорватский
+ ...
Eurovoc? Jul 31, 2003

Meni je poznat Eurovoc, kojem se može pristupiti on-line, ali mi nije poznato da li je to ono što tražite:

http://www.hidra.hr/eurovoc/eurovoc.htm

HTH


 
Tanja Abramovic (X)
Tanja Abramovic (X)  Identity Verified
английский => сербский
+ ...
i ja sam zainteresovana Aug 4, 2003

Bok kolege,

Ukoliko saznate nesto vise o ovome, molim vas da me obavestite na email [email protected] - i ja sam jako zainteresovana za te termine.

Puno pozdrava svima,
Tanja Abramovic

Kemal Mustajbegovic wrote:

Koliko mi je poznato "The List of Standard Terms" (Četvrto izdanje 2002) Europske Zajednice prihvaćeno je od strane RH i prevedeno na hrvatski.

Molio bih za pomoć i savjet: gdje i na koji način mogu doći do tog prijevoda. Da li je dostupan "online", gdje se može nabaviti - naručiti, kupiti ... ?

Zahvaljujem unaprijed i srdačan pozdrav svima!



 
mikica
mikica
Хорватия
Local time: 19:49
POPIS STANDARDNIH TERMINA EZ= EUROVOC Aug 26, 2003

Poštovani svi,
HIDRA i MEI izdalo jeČetverojezični rječnik prava EU. Može se dobiti u HIDRI ili MEI i bit će na vašem site-u. Ministarstvo za europske integracije također ima Glosar i Priručnik sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
www.mei.hr


 
Vesna Zivcic
Vesna Zivcic  Identity Verified
Local time: 19:49
немецкий => хорватский
+ ...
Zahvaljujem... Aug 27, 2003

...novoj kolegici na izuzetno korisnoj informaciji. Rječnik se u Hidri u Zagrebu može nabaviti i na CD-u. I nešto za naše prilike vrlo neobično i nesebično - bez ikakve naknade. Sve pohvale na takvom hvalevrijednom potezu!





[Edited at 2003-08-27 18:42]


 


На этом форуме нет отдельного модератора.
Если вы хотите доложить о нарушении правил сайта или нуждаетесь в помощи, просим связаться с персоналом сайта »


Popis standardnih termina EZ






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »