Könyv fordítás mennyiért?
Thread poster: Marianne Görög
Marianne Görög
Marianne Görög
Austria
Local time: 09:35
English to Hungarian
+ ...
Aug 17, 2022

Sziasztok! Egyelőre teljesen új vagyok e témában és sokat segítene, ha egy -tól/ -ig árat tudnátok nekem javasolni. Félig-meddig szakmai (egészségügyi) a könyv. Milyen árat lehet elkérni érte? Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv.

 
Erzsébet Czopyk
Erzsébet Czopyk  Identity Verified
Hungary
Local time: 09:35
Member (2006)
Russian to Hungarian
+ ...
SITE LOCALIZER
Business Aug 18, 2022

A saját munkádat neked kell tudni beárazni, ha nem tudod beárazni magadat, akkor ne állj neki. Ennyi információ alapján nem lehet értelmes tanácsot adni. Ülj le, nézd meg, hogy egy óra vagy egy nap alatt mennyivel készülsz el belőle. Ez egy piac, amit csinálsz, az egy üzlet, ne várd el, hogy egymás zsebében vájkáljunk.
Mellesleg a könyv fordítása két szó, a könyvfordítást pedig egybeírjuk. "Félig-meddig szakmai (egészségügyi) a könyv" - ez a alpján mi
... See more
A saját munkádat neked kell tudni beárazni, ha nem tudod beárazni magadat, akkor ne állj neki. Ennyi információ alapján nem lehet értelmes tanácsot adni. Ülj le, nézd meg, hogy egy óra vagy egy nap alatt mennyivel készülsz el belőle. Ez egy piac, amit csinálsz, az egy üzlet, ne várd el, hogy egymás zsebében vájkáljunk.
Mellesleg a könyv fordítása két szó, a könyvfordítást pedig egybeírjuk. "Félig-meddig szakmai (egészségügyi) a könyv" - ez a alpján mit vársz a koléágktól?

Mennyibe kerül egy piros autó?

[Módosítva: 2022-08-18 10:00 GMT]

[Módosítva: 2022-08-18 12:01 GMT]
Collapse


 
Marianne Görög
Marianne Görög
Austria
Local time: 09:35
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Ilyenek vagyunk? Aug 19, 2022

Koszonom kedves, támogató szavaidat. Észben tartom. A telefonom önállóan javít dolgokat. (Gretsy Laszlonal anno 5-os voltam, azért megy valamennyire a helyesírás.) Sajnalom, ha egy ilyen ártatlan kérdés nálad ilyen heves reakciót váltott ki. Én segíteni szoktam, ha egy területen otthonosan mozgok és más épp kezdi az útját. Ha meg nem akarok, nem szólok hozzá a témához. Én ebből indultam ki, s ajovobem is így teszek. Azért neked minden jót.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Könyv fordítás mennyiért?






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »