Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23] >
Powwow: Warsaw - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warsaw - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 12:43
English to Polish
+ ...
Zapewne Dec 5, 2003

ten od wyduszania lim0nek. A co s¹ inni chêtni? I pytanie zasadnicze. Czy to musi byæ mê¿czyzna?

 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 12:43
English to Polish
+ ...
jak to kto zostanie szamanem?!?! Dec 5, 2003

oczywiscie, zalozycielka niniejszej pallal-tablicy i organizatorka tegoz pallau!...

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 12:43
Armenian to Polish
+ ...
Wywo³a³a Ginger wilka z lasu...:) Dec 5, 2003

Wg wszelkich gwiazd na Niebie...szamana wybiera siê z grona Moderatorów!
A najlepiej wybraæ najstarszych z plemenia...:)
A najlepiej pasuj¹ do tego mê¿czyŸni...:)
A kobiety im w tym pomagaj¹...:)
A teraz powa¿nnie:
Przecie¿ mamy ju¿ szamankê...!!! Wystarczy spojrzeæ na nasz¹ mi³¹ rusa³kê machaj¹c¹ ogonkiem...


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 12:43
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Ogonkiem mogê pomachaæ.. Dec 5, 2003

ale na tañce w ekstazie nie liczcie,
no chyba, ¿e Araksia bêdzie tañczyæ z szablami)


 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 12:43
German to Polish
+ ...
Czy kto¶ tu wypowiedzia³ magiczne s³owo "taniec"? Dec 5, 2003

No ja tam nie chcê siê wychylaæ, ale gdyby kto¶ mia³ ochotê zatañczyæ tango (ale to prawdziwe - argentyñskie -)to nie ma sprawy... Oczywi¶cie jak najbardziej mo¿e to byæ szaman (a jeszcze lepiej - szamanka albo dziewczyna szamana)

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 12:43
Armenian to Polish
+ ...
Co to to nie!!! Jestem pacyfistka...:) Dec 5, 2003

No i znowu pa³³a³ne³am...

Ze wzglêdu na modn¹ teraz i panuj¹c¹ wszêdzie "political correctness", nie wolno chyba u¿ywaæ tego s³owa, ale co siê odwlecze, to nie uciecze...
A co do tañca...nie musi byæ wcale taniec w ekstazie, wystarczy dobra wola i ...carpet, który Magda wyci¹gnie z:

... See more
No i znowu pa³³a³ne³am...

Ze wzglêdu na modn¹ teraz i panuj¹c¹ wszêdzie "political correctness", nie wolno chyba u¿ywaæ tego s³owa, ale co siê odwlecze, to nie uciecze...
A co do tañca...nie musi byæ wcale taniec w ekstazie, wystarczy dobra wola i ...carpet, który Magda wyci¹gnie z:

http://www.choicetranslating.com/mlanguage/

Hi-hi-hi!
Collapse


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 12:43
German to Polish
+ ...
powwow Dec 10, 2003

Szokiem ogromnym zakoñczy³o siê dla mnie szopingowanie w Ukeju. Otó¿ w jednej z filii "Bootsa", w k¹ciku okulistycznym, skorzysta³am z kubeczków do wody pitnej - musia³am wypiæ przeciwbólowe.
Jakie¿ by³o moje rozrzewnienie, gdy, ju¿ w trakcie dzia³ania œrodka znieczulaj¹cego - dojrza³am nazwê firmy instaluj¹cej pojemniki z wod¹ - takiej naszej "Natury"... czerwono-granatowy napis g³osi³ POWWOW!!! he, hej!
Dodam, ¿e œrodek znieczulaj¹cy NIE zawiera³ tym razem psychotropów... hi hi


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 12:43
English to Polish
+ ...
In memoriam
Ehe, ju¿ Ci wierzê ;-) Dec 10, 2003

na pewno coœ zawiera³! Masz zdjêcie na dowód? Albo przynajmniej notarialnie poœwiadczone, pisemne zeznania dwóch pe³noletnich, niespokrewnionych i niespowinowaconych œwiadków?

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 12:43
German to Polish
+ ...
na dowód mam zeznania misiowe Dec 10, 2003

Miœ twierdzi, ¿e tego dnia wyda³am na zakupy tyle, co zwykle, poœwiêcaj¹c im czasu tyle, co zwykle..... ;o)
potrzebujesz dalszych dowodów????


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 12:43
English to Polish
+ ...
In memoriam
Miœ jest jeden ;-) Dec 10, 2003

W dodatku powinowaty i niezaprzysiê¿ony. I nie jest œwiadkiem naocznym. Jego zeznania mog¹ byæ co najwy¿ej s³ab¹ poszlak¹, a nie dowodem!

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 12:43
Armenian to Polish
+ ...
...lub cytrynka by³a w wodzie tej...:) Dec 10, 2003

Nie, nie! Nie limOnka...:)

 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 11:43
English to Polish
+ ...
tygru! Dec 10, 2003

ja już zbyt dużo "Bootsów" nie zdążę zwiedzić przed powwowem, najwyżej jeden czy dwa i to specjalnie dla ciebie) jako świadek niespowinowacony) zdjęcie na dowód też będzie! pa, lecę do Bootsa ;o)

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 12:43
German to Polish
+ ...
hm... Ewa....?! Ju¿ pobieg³aœ? Dec 10, 2003

EEEEEwa...?

 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 11:43
English to Polish
+ ...
pobiegłam Dec 10, 2003

ale nic z tego, mój lokalny otwierają dpoiero od 10ej a przez szybę nic nie wypatrzyłam( spróbuję jeszcze raz! czy ty byłaś teraz w Londynie?!

 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 11:43
English to Polish
+ ...
póki co klapa Tygru Dec 10, 2003

w Bootsie na Wimbledonie nie wypatrzyłam maszyny też, zapytałam więc w kasie i przynieśli mi kubek z wodą z zaplecza... głupio mi było pytać jakiej produkcji jest ich water dispenser na zapleczu, i czy nie przypadkiem Powwow, więc zdjęcia nie mam, ale za to poatrzcie tu: http://www.powwowwater.com ;o)

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warsaw - Poland






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »